Livolo - nowoczesność i funkcjonalność w sterowaniu oświetleniem

Czy wybierając osprzęt elektryczny, jesteśmy skazani na klasyczne rozwiązania? – Niekoniecznie. Dziś inwestorzy mają znacznie więcej możliwości. Mogą zdecydować się na wyjątkowe pod wieloma względami włączniki Livolo. To, co w ich przypadku już na pierwszy rzut oka zwraca uwagę, to efektowny i nowoczesny design.

Jednak nie tylko wygląd włączników może zachwycać. Cieszy również ich funkcjonalność oraz wygoda użytkowania, jaką można dzięki nim zyskać. Czego dokładnie możemy oczekiwać po włącznikach Livolo?

Nowoczesny i elegancki design

Jeśli zamiast klasycznych włączników światła zdecydujemy się na osprzęt Livolo, sterować oświetleniem będziemy za pomocą szklanych paneli dotykowych. Ich całkowicie płaska powierzchnia i minimalistyczna forma doskonale współgra z pomieszczeniami w stylu nowoczesnym. Nie oznacza to jednak, że nie można ich łączyć z wnętrzami w stylu klasycznym, nowojorskim czy jakimkolwiek innym. Do każdej z tych aranżacji włączniki Livolo wniosą nieco nowoczesności i podniosą standard wykończenia pomieszczeń.

Funkcjonalność włączników Livolo

Do włączenia oświetlenia za pomocą dotykowych włączników wystarczy delikatne dotknięcie palcem małego kółka zlokalizowanego pośrodku szklanego panelu. To – w zależności od tego, czy światło zostało włączone, czy wyłączone – będzie się świecić na niebiesko lub czerwono. Szklany panel jest nie tylko elegancki, ale i trwały. Wykonany z wysokiej jakości materiału (hartowane szkło) gwarantuje odporność na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne.

Niektóre włączniki Livolo mogą być użytkowane w połączeniu z pilotem. To dodatkowo podnosi ich funkcjonalność i wygodę użytkowania. Dzięki pilotom sterowanie oświetleniem może odbywać się zdalnie, co oznacza, że włączyć lub wyłączyć lampę można, siedząc wygodnie na kanapie.

Warto też zwrócić uwagę na ściemniacze dotykowe marki Livolo. Wykorzystanie ich w aranżacji wnętrza pozwoli zmieniać natężenie oświetlenia i dostosowywać je w zależności od potrzeb oraz wymagań konkretnych użytkowników.

Osprzęt dostosowany do wystroju wnętrza

Włączniki Livolo – podobnie jak klasyczny osprzęt elektryczny – dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych. Na stronie Gajwer.pl znajdziemy modele w kolorze białym, czarnym, szarym i złotym. Dostosowując je do indywidualnych potrzeb i sposobu aranżacji konkretnego wnętrza, możemy uzyskać efektowny i spójny zarówno pod względem barw, jak i designu wystrój.

Dzięki modułowej budowie osprzętu Livolo dotykowe włączniki można zestawiać w wielokrotnej ramce razem z gniazdami elektrycznymi, panelami przeznaczonymi do sterowania roletami lub żaluzjami, przyłączami multimedialnymi oraz ściemniaczami dotykowymi. Poszczególne elementy można montować w różnych konfiguracjach, a ich jednolity wygląd pozwala na zachowanie spójnej stylistyki wnętrza.

Inne zalety dotykowych włączników

Włączniki dotykowe Livolo mają wiele zalet. Oprócz wymienionych powyżej atutów niezwykle istotną dla inwestorów cechą jest ich intuicyjny i prosty montaż. Kolejna zaleta to bezpieczeństwo użytkowników. Szczelna obudowa panelu chroni włącznik przed przypadkowym zachlapaniem wodą. Znacznie bezpieczniej poczujemy się także dlatego, że podświetlany panel jest zdecydowanie łatwiejszy do zlokalizowania w ciemności. Dzięki temu unikniemy niebezpiecznych i groźnych dla zdrowia upadków.

Dotykowe łączniki Livolo znajdują coraz więcej zwolenników. Przekonują ich liczne zalety nowoczesnego osprzętu, a wśród nich efektowny i minimalistyczny design oraz funkcjonalność, która podnosi komfort użytkowania wnętrza oraz wygodę użytkowników.

Ocena